Dlaczego my?

Kilka słów o naszym teamie

Justyna


Wizjonerka, artystka, projektantka, dobry człowiek. Zamiast stąpać po ziemi patrzy na nią z góry i ocenia co jest jeszcze do zrobienia.

Justyna jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz Kulturoznawstwa Uniwersytetu Łódzkiego. Całe życie spędziła w teatrze i na planie filmowym, ubierając ludzi i wnętrza. Doświadczenie w aranżacji wnętrz i współpraca z wieloma artystami pomaga jej w tworzeniu wyjątkowych przestrzeni.
Człowiek orkiestra, tworzy projekty artystyczne i edukacyjne, zaraża młodych adeptów sztuki scenograficznej na wykładach z historii scenografii i kostiumu. Uwielbia malarstwo, taniec i scenografię. Misja docierania ze sztuką „pod strzechy” stała się pasjonującym sposobem na życie.
Posiadacz 6. zmysłu, którym chętnie dzieli się z innymi. Przygotowuje projekty wnętrz. Wystrój wnętrz i dekorowanie są dla niej wisienką na torcie. Przeprowadza niesamowite metamorfozy mieszkań - home staging to sama przyjemność.
Prywatnie szczęśliwa mama Gai i żona podzielającego jej pasję męża Michała.

Marta


Założycielka Wow House. Bardziej przyziemna część zespołu, oprócz wsparcia estetycznego zajmuje się zarządzaniem projektami.

Marta jest absolwentką wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Podyplomowo ukończyła kierunek "Rynek nieruchomości - wycena" na Wydziale Ekonomiczno Socjologicznym UŁ. Doświadczenie w pracy dla deweloperów pomaga jej ocenić możliwości związane z nieruchomością oraz dopasować poziom standardu wykończenia, który będzie adekwatny do każdego projektu wnętrz.
Wspiera proces projektowania, wykonuje inwentaryzacje, wizualizacje, wystrój i dekorowanie wnętrz. Wykonuje zdjęcia wnętrz.
Pasjonuje ją również moda i styl. Od kilku lat dzieli się swoją wrażliwością artystyczną na polach sesji zdjęciowych, pokazów mody, filmów czy reklam telewizyjnych. Prowadziła zarówno same stylizacje jak i cały art directing czy produkcję kampanii dla firm odzieżowych.
Prywatnie wielbicielka minimalizmu, inwestor na rynku nieruchomości.

Współpraca

Współpracujemy z firmą Booking Host

Booking Host

Firma Booking Host oferuje marketing dla wynajmu krótkoterminowego. Zapewnia promocję apartamentów na światowych portalach, synchronizację kalendarzy i zdalną obsługę gości.

Wow House odpowiada za przygotowanie wizualne mieszkań obsługiwanych przez Booking Host. Nasze projekty wnętrz, home staging oraz zdjęcia mieszkań zapewniają jak najlepsze przygotowanie do wynajmu krótkoterminowego. Nasi wspólni Klienci mają pewność, że doskonale przygotowane mieszkania zyskają na popularności na portalach rezerwacyjnych.


Rozwój to podstawa

Stale się kształcimy i uczęszczamy na szkolenia

Nowy Dokument 2018-01-19