Dlaczego my?

Kilka słów o naszym teamie

Justyna


Wizjonerka, artystka, dobry człowiek, zamiast stąpać po ziemi patrzy na nią z góry i ocenia co jest jeszcze do zrobienia.

Justyna jest absolwentką Kulturoznawstwa Uniwersytetu Łódzkiego oraz Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Całe życie spędziła w teatrze i planie filmowym, ubierając ludzi i wnętrza. Doświadczenie w aranżacji wnętrz i współpraca z artystami pomaga w tworzeniu wyjątkowych przestrzeni.
Człowiek orkiestra, tworzy projekty artystyczne i edukacyjne, zaraża młodych adeptów sztuki scenograficznej na wykładach z historii scenografii i kostiumu. Uwielbia malarstwo, taniec i scenografię. Misja docierania ze sztuką „pod strzechy” stała się pasjonującym sposobem na życie.
Posiadacz 6. zmysłu, którym chętnie dzieli się z innymi. Przygotowuje projekty wnętrz, wystrój i dekorowanie są dla niej wisienką na torcie. Przeprowadza niesamowite metamorfozy mieszkań - home staging to sama przyjemność.
Prywatnie szczęśliwa mama Gai i żona podzielającego jej pasję męża Michała.

Marta


Bardziej przyziemna część zespołu, oprócz wsparcia estetycznego zajmuje się zarządzaniem projektami.

Marta jest absolwentką wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Podyplomowo ukończyła kierunek Rynek nieruchomości - wycena. Doświadczenie w pracy dla deweloperów pomaga jej ocenić możliwości związane z nieruchomością oraz dopasować poziom standardu, który będzie adekwatny do każdego projektu.
Wspiera proces projektowania, inwentaryzacje, wizualizacje, wystrój i dekorowanie wnętrz. Wykonuje zdjęcia wnętrz.
Pasjonuje ją również moda i styl. Od kilku lat dzieli się swoją wrażliwością artystyczną na polach sesji zdjęciowych, pokazów mody, filmów czy reklam telewizyjnych. Prowadziła zarówno same stylizacje jak i cały art directing czy produkcję kampanii dla firm odzieżowych.
Prywatnie wielbicielka minimalizmu, inwestor na rynku nieruchomości.

 
Certyfikat Stage it up! Home staging