Wnętrza z efektem Wow!

Projektowanie wnętrz w naszym stylu

Projekty wnętrz Wow House to połączenie prostoty, minimalizmu i nowoczesności. Inspirujemy się modernizmem, Art Deco, sztuką wschodu oraz klasyką.
Łączymy zainteresowanie współczesnym designem i modą, z wiedzą zdobytą na rynku nieruchomości oraz podczas wieloletniej pracy z klientami. Dzięki wiedzy teoretycznej wiemy jak powiększyć gabaryty projektowanych wnętrz, odpowiednio rozkładając element wnętrza i stosując właściwe kolory. Dodajemy wnętrzom charakteru i klasy. Wypełniamy przestrzeń sztuką i specjalnie stworzonymi meblami, lustrami , oświetleniem.

Interesują nas wnętrza nowoczesne i przytulne zarazem. Współtworzymy przestrzeń wraz z naszymi klientami, którzy bardzo często są dla nas inspiracją. Wszystkie projekty wnętrz są mocno zindywidualizowane i niepowtarzalne.

Projekty wnętrz bazują na najnowszych trendach, ale w podstawie są ponadczasowe i możliwe do szybkiej zmiany.
Doświadczenie zdobyte na planach filmowych i reklamowych sprawia, że nie straszny jest nam żaden budżet. Realizujemy projekty wnętrz biorąc pod uwagę możliwości finansowe naszych klientów zarazem spełniając ich oczekiwania.
Ważniejszy jest dla nas efekt końcowy niż wykonanie fotorealistycznej wizualizacji. Projektowanie wnętrz możemy ograniczyć do rysunków wykonanych ręcznie i tabeli zakupów, która umożliwi samodzielne zrealizowanie projektu. Podpowiadamy co warto kupić i jak zmniejszyć koszta inwestycji. Dzięki współpracy z nami zaoszczędzicie czas i pieniądze. Zyskacie wnętrze idealnie pasujące do Was i ponadczasowe.

Jeśli szykujesz inwestycję na sprzedaż lub wynajem, profesjonalnie sfotografujemy wnętrza, aby stworzyć atrakcyjne ogłoszenie.

Usługi projektowania wnętrz

Bazujemy na najnowszych trendach, ale w podstawie projekty są ponadczasowe i możliwe do szybkiej zmiany.

Projektowanie wnętrz dzielimy na trzy etapy

Skontaktuj sie z nami

Zadzwoń do nas +48608557055 i umów się na spotkanie:)