Co możemy dla Ciebie zrobić?

Usługi projektowania i wystroju wnętrz

Przygotowujemy kompleksowe projekty i aranżacje wnętrz. Zajmujemy się wykańczaniem mieszkań oraz domów. Oferta skierowania jest dla Klientów, którzy oczekują stworzenia aranżacji całej nieruchomości i przygotowania do remontu generalnego, jak również do Tych , którzy chcieliby zmienić tylko niektóre pomieszczenia.

Indywidualne projekty wnętrz

 1. Spotkanie i zapoznanie
 2. Współpracę zaczynamy od spotkania, na którym poznajemy oczekiwania inwestora, oraz miejsce przyszłej realizacji projektu. Kiedy już znamy potrzeby Klienta, podpisujemy umowę i rozpoczynamy pracę.
  Podstawą pierwszych koncepcji będą przekazane materiały, np.: dokumentacja zdjęciowa istniejących wnętrz oraz inwentaryzacja (dokładny, zwymiarowany rysunek z zaznaczonymi ścianami oraz otworami). Jeśli nie ma takich materiałów, wykonujemy inwentaryzację pomieszczeń we własnym zakresie.

 3. Układ funkcjonalny pomieszczeń
 4. Właściwe prace nad projektem zaczynamy od funkcjonalnego rozplanowania wnętrza. Zastanawiamy się nad układem pomieszczeń i sprzętów. Na tym etapie prace odbywają się na rzutach 2D. Przedstawimy możliwe układy przestrzeni uwzględniające ewentualne przeniesienia ścian lub funkcji pomieszczeń.
  W początkowej fazie projektu nie skupiamy się na wyborze konkretnych materiałów, ważna jest idea oraz funkcjonalność pomysłów.

 5. Wybór koncepcji
 6. Po konsultacjach wspólnie wybieramy najbardziej korzystny wariant i rozpoczynamy prace nad koncepcją stylistyczną projektu wnętrz z uwzględnieniem kolorystyki, głównych elementów stałych i ruchomych, elementów wyposażenia, oświetlenia oraz zabudowy meblowej.
  Dobieramy paletę kolorystyczną i przykładowe elementy wykończenia i wystroju wnętrz. Koncepcyjny dobór materiałów jest przekazywany w formie moodboardu lub wizualizacji 3d projektu wnętrz na życzenie.

 7. Wybór materiałów
 8. Na podstawie uzgodnionego budżetu wybieramy materiały, które oddadzą charakter projektu. Na podstawie przekazanych rzutów i materiałów można rozpoczynać pracę z wykonawcami.

Projekt wykonawczy

Proponujemy także realizację projektu wykonawczego zawierającego obmiary inwentaryzacyjne, schematy instalacji, projekty elementów stolarskich. Wykonujemy spis konkretnych materiałów oraz oferujemy pomoc przy zakupach.

Nadzór autorski

Podczas realizacji projektu wnętrz przez ekipę remontową możliwe są również, prowadzone przez nas, dodatkowe konsultacje. Prowadzenie nadzoru autorskiego oznacza, że czasie trwania prac dbamy, by były one realizowane zgodnie z projektem.

Wystrój wnętrz

Wystrój wnętrz to ostatni etap przy realizacji projektu wnętrz. Możemy do samego końca dbać o wykończenia i oddać projektowane mieszkanie w stanie pod klucz. Koordynujemy całość prac wykończeniowych i dekoratorskich od powstania projektu do momentu oddania kluczy. Dbamy o optymalne ustawienie elementów wystroju wnętrz.

Przykłady naszych realizacji

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Usługi uzupełniające

Konsultacje aranżacyjne

To specjalna oferta dla tych, którzy nie chcą sprzedawać albo wynajmować mieszkania, ale chcieliby zrobić niewielką metamorfozę tego, w którym mieszkają. Zdarza się, że nawet w nowym, dobrze zaprojektowanym domu czy mieszkaniu nie potrafimy odnaleźć harmonii, ciepła czy dobrać dodatków, które będą podkreślać wnętrze. Nie warto się męczyć, służymy pomocą.

Koszty przeprowadzenia konsultacji lub całej organizacji aranżacji zależą od wielkości mieszkania i liczby pomieszczeń, które mają ulec metamorfozie i wymagają naszej konsultacji.

Doradztwo w sprawie sztuki

Dzieła sztuki mają nam przede wszystkim przynosić przyjemność, dopiero w drugiej kolejności mogą dać nam zarobić. Żeby tak się stało, musi to być praca dobrze wybrana - musi prezentować wartość artystyczną i musi to być praca autora, który jest znany w świecie sztuki, jak i na rynku wśród kolekcjonerów.

Zajmujemy się doradztwem przy zakupach prac, techniczną obsługą transakcji, organizujemy transport, przechowywanie i ubezpieczenie prac. Specjalizujemy się w polskiej sztuce współczesnej, a naszą ofertę budujemy we współpracy z galeriami sztuki oraz bezpośrednio z licznymi artystami.

Wbrew stereotypom można nabyć dobrą, wartościową pod względem artystycznym pracę nawet za kilkaset złotych. W naszych rekomendacjach uwzględniamy preferencje i potrzeby kolekcjonera oraz potencjał i wartość poszczególnych dzieł.

Stylizacje wnętrz, scenografia

Przygotowujemy scenografie do sesji zdjęciowych, stylizujemy wnętrza na potrzeby zdjęć do katalogów, lookbooków oraz innych materiałów reklamowych.

Projektowanie mebli i dodatków

Wykonujemy projekty mebli na wymiar oraz elementów wystroju wnętrz. Wprowadzamy serię niepowtarzalnych luster ( na zamówienie).


Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas +48608557055 i umów się na spotkanie:)