parallax background
Wnętrza z efektem Wow!

Projektowanie wnętrz w naszym stylu

Projekty wnętrz Wow House to połączenie prostoty, minimalizmu i nowoczesności. Inspirujemy się modernizmem, Art Deco, sztuką wschodu oraz klasyką.
Łączymy zainteresowanie współczesnym designem i modą, z wiedzą zdobytą na rynku nieruchomości oraz podczas wieloletniej pracy z klientami. Dzięki wiedzy teoretycznej wiemy jak powiększyć gabaryty projektowanych wnętrz, odpowiednio rozkładając element wnętrza i stosując właściwe kolory. Dodajemy wnętrzom charakteru i klasy. Wypełniamy przestrzeń sztuką i specjalnie stworzonymi meblami, lustrami , oświetleniem.

Interesują nas wnętrza nowoczesne i przytulne zarazem. Współtworzymy przestrzeń wraz z naszymi klientami, którzy bardzo często są dla nas inspiracją. Wszystkie projekty wnętrz są mocno zindywidualizowane i niepowtarzalne.

Projekty wnętrz bazują na najnowszych trendach, ale w podstawie są ponadczasowe i możliwe do szybkiej zmiany.
Doświadczenie zdobyte na planach filmowych i reklamowych sprawia, że nie straszny jest nam żaden budżet. Realizujemy projekty wnętrz biorąc pod uwagę możliwości finansowe naszych klientów zarazem spełniając ich oczekiwania.
Podpowiadamy co warto kupić i jak zmniejszyć koszta inwestycji. Dzięki współpracy z nami zaoszczędzicie czas i pieniądze. Zyskacie wnętrze idealnie pasujące do Was i ponadczasowe.


Skontaktuj sie z nami

Zadzwoń do nas +48608557055 i umów się na spotkanie:)
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Usługi projektowania i wystroju wnętrz

Przygotowujemy kompleksowe projekty i aranżacje wnętrz. Zajmujemy się wykańczaniem mieszkań oraz domów. Oferta skierowania jest dla Klientów, którzy oczekują stworzenia aranżacji całej nieruchomości i przygotowania do remontu generalnego, jak również do Tych , którzy chcieliby zmienić tylko niektóre pomieszczenia.

Indywidualne projekty wnętrz

 1. Spotkanie i zapoznanie
 2. Współpracę zaczynamy od spotkania, na którym poznajemy oczekiwania inwestora, oraz miejsce przyszłej realizacji projektu. Kiedy już znamy potrzeby Klienta, podpisujemy umowę i rozpoczynamy pracę.
  Podstawą pierwszych koncepcji będą przekazane materiały, np.: dokumentacja zdjęciowa istniejących wnętrz oraz inwentaryzacja (dokładny, zwymiarowany rysunek z zaznaczonymi ścianami oraz otworami). Jeśli nie ma takich materiałów, wykonujemy inwentaryzację pomieszczeń we własnym zakresie.

 3. Układ funkcjonalny pomieszczeń
 4. Właściwe prace nad projektem zaczynamy od funkcjonalnego rozplanowania wnętrza. Zastanawiamy się nad układem pomieszczeń i sprzętów. Na tym etapie prace odbywają się na rzutach 2D. Przedstawimy możliwe układy przestrzeni uwzględniające ewentualne przeniesienia ścian lub funkcji pomieszczeń.
  W początkowej fazie projektu nie skupiamy się na wyborze konkretnych materiałów, ważna jest idea oraz funkcjonalność pomysłów.

 5. Wybór koncepcji
 6. Po konsultacjach wspólnie wybieramy najbardziej korzystny wariant i rozpoczynamy prace nad koncepcją stylistyczną projektu wnętrz z uwzględnieniem kolorystyki, głównych elementów stałych i ruchomych, elementów wyposażenia, oświetlenia oraz zabudowy meblowej.
  Dobieramy paletę kolorystyczną i przykładowe elementy wykończenia i wystroju wnętrz. Koncepcyjny dobór materiałów jest przekazywany w formie moodboardu lub wizualizacji 3d projektu wnętrz na życzenie.

 7. Wybór materiałów
 8. Na podstawie uzgodnionego budżetu wybieramy materiały, które oddadzą charakter projektu. Na podstawie przekazanych rzutów i materiałów można rozpoczynać pracę z wykonawcami.

Projekt wykonawczy

Proponujemy także realizację projektu wykonawczego zawierającego obmiary inwentaryzacyjne, schematy instalacji, projekty elementów stolarskich. Wykonujemy spis konkretnych materiałów oraz oferujemy pomoc przy zakupach.

Wystrój wnętrz

Wystrój wnętrz to ostatni etap przy realizacji projektu wnętrz. Możemy do samego końca dbać o wykończenia i oddać projektowane mieszkanie w stanie pod klucz. Koordynujemy całość prac wykończeniowych i dekoratorskich od powstania projektu do momentu oddania kluczy. Dbamy o optymalne ustawienie elementów wystroju wnętrz.

Projektowanie wnętrz dzielimy na trzy etapy

Przykłady naszych realizacji

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Usługi uzupełniające

Home staging

Home staging to profesjonalne przygotowanie mieszkania albo domu dla sprzedaży lub wynajmu. Home staging ma wpływ na zwiększenie wartości nieruchomości i przyspiesza transakcję.

Szybka i zyskowna sprzedaż jest możliwa, jeśli odpowiednio przygotujemy i zaprezentujemy naszą nieruchomość. Home staging gwarantuje widoczne efekty za możliwie najniższą cenę, szuka możliwości odnowy zastanych pomieszczeń i mebli, dostosowuje wnętrze tak, aby zwiększyć liczbę potencjalnych klientów.

Home staging zabiegi, które wydobędą cechy nieruchomości, których właściciele często nie dostrzegają. Wskazuje atuty nieruchomości i uświadamia słabe strony. Dobrze przygotowane wnętrza, podkreślają potencjał i piękno każdego miejsca.

Działania home staging polegają na połączeniu kilku technik: dekoratorskich ( oznaczenie funkcji pomieszczeń, spójność stylistyczna, dobór kolorów), marketingowych (znajomość cech nieruchomości poszukiwanych na rynku), prezentacyjnych (jakich błędów unikać pokazując nasz "produkt" kupującemu).

Koszt home stagingu jest uzależniony od wspólnych ustaleń budżetowych i oczekiwań. Czasami warto wykonać drobne prace remontowe czy naprawcze. Jednak nawet jeśli budżet jest niewielki warto skorzystać z konsultacji, mamy wtedy pewność, że pieniądze nie będą zmarnowane.
Zawsze należy traktować tą usługę jako inwestycję, która zwraca się w wraz z podniesieniem wartości nieruchomości. Zamiast stosować obniżkę ceny nieruchomości, inwestujemy w odnowienie wnętrz.

Fotografia wnętrz

Wykonujemy zdjęcia dla właścicieli nieruchomości, ale także biur i agentów nieruchomości. Jeśli planujesz: sprzedaż mieszkania, sprzedaż domu, wynajem mieszkania, wynajem domu, przeznaczyć apartamenty lub pokoje na wynajem, prowadzić wynajem krótkoterminowy, prezentację lokalu na portalach typu Booking.com lub Airbnb - zdjęcia będą niezbędne.

Zobacz więcej
Dział projektowy Wow House

Zespół projektowania wnętrz

Zespół projektowy Wow House cechuje się pozytywnym podejściem do każdego aspektu życia. Zajmuje się wnętrzami z pasji do piękna i miłości do funkcjonalności.


Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas +48608557055 i umów się na spotkanie:)